Diskuze o všem i o ničem
mrak
   *new*
19.03.2013 17:15:09    ( 65352 )
2kuta-c: Jo tohle video jsem ted nedavno videl. Pekne obrazky mu ta kamerka dela. Odpoved na otazku zni ne-e, nezkousel.

2sat: tez bych rekl bo tam ma napsano ze kamera umo 24fps a na 24Hz mu to "stoji"

EDIT: 2kad: ufff :-D
kadak
   *new*
19.03.2013 17:13:47    ( 65351 )
To jakože když mám v garáži soustruh a zářivku? To mi to pak jako nečekaně kdykoli urve ruku? Třeba když večer čumím na fotbal? Nebo když pudu s kamošem na pivo? Nebo v práci u PC?

Najedou prásk, ruka urvaná a Sanťa volá:

"Já ti to říkal, soustruh a zářivka pohromadě v jedné garáži, co?"
sat
   *new*
19.03.2013 16:08:28    ( 65349 )
2kutac
to ma asi co delat se snimkovaci frekvenci kamery ne?

asi tak jako kdyz mas v garazi soustruh a zarivku a ono ti to necekane urve ruku
kutac
   *new*
19.03.2013 14:02:16    ( 65346 )
Mrakuuuuu?

nezkousel si nahodou neco takoveho ??

water/sound experiment
zdenno
   *new*
19.03.2013 07:39:16    ( 65340 )
ja se tam na to vyčurani zkoušel dostat dvěma vchody. v podstatě to probihalo obdobně, akorat v tom druhem na me a jeste jednoho borce řval uplně hystericky fizl: "okamžitě opusťte tento prostor, nebo budete zajištěn!!!", na otazku "proč a za co, když mam jenom chcani" zvyšil hlas, v ruce se mu objevil nějaky sprej (slzak?), zopakoval to ještě dvakrat a ja se rači vypařil.. šel jsem se pak vychcat nahoru na tribunu.. obrovska uleva ;) "kamaradum" z ochanky sem řekl co du dělat a proč, abych nedostal par po zadech od nich..

no a po zapase před tribunou, jak psal Kaďok niže, to už jsem vubec nepochopil.. s telefonem u ucha se domlouvam s K. kde se potkame, bo se mi ztratili, načež se policejni masa dala do pohybu a mě chtěli vzit sebou, řikam "nechte mě, ja tu pičo zustavam, jedu do Bělkovic" ... "KOMU ŘIKAŠ PIČO?!?!?!" nasleduje obušek nad hlavou a hrrrr na mě, ja jenom stal a čuměl neschopen čehokoli bo sem to vubec nepochopil.. naštěsti byli ostatni "rozumni" a toho jednoho cypa si stahli sebou a mě nechali byt..

a pak už hura na pivo :)
deus
   *new*
18.03.2013 17:08:37    ( 65334 )
Radek: Počkal až polezou z tunelu a pochcal jim hlavy:-) (pokud to probíhalo tak jak píše, plně by si to zasloužili)
Maly Kodiak
   *new*
18.03.2013 16:55:09    ( 65332 )
2Tak to bych asi neprezil. Zvlast kdyby me nepustili vycurat. vsak me znate. Dobre ze te odtahl ten druhy typek. A ze dokonce nataceji? To jsem fakt necekal. Doufejme ze se to nekde neobjevi. Mas to sluzebni cislo?
Radek
   *new*
18.03.2013 16:44:54    ( 65331 )
A kde jsi tedy vykonal svoji potřebu?
kadak
   *new*
18.03.2013 16:29:59    ( 65329 )
fotbal na Sigmě

Začalo to tím, že jsme se sešli na pivo ve ?Férku?. Hospoda byla plná a asi z 1/3 naplněna ostravskými příznivci, kteří normálně a v poklidu konzumovali své piva mezi olomoučáky. Úsměvné bylo, že paní vrchní posléze zamkla, aby se ?baníkovci? nedostali dovnitř, přičemž vůbec netušila, že jich už má několik kusů pěkně uvnitř v teple... Zřejmě nezapadali do schématické představy většiny lidí o fanoušcích Baníku, tak jak je tahle ?entita? věrolomně mediálně prezentována.

Při přesunu na fotbal se nic zvláštního nestalo. Po cestě jsme si s Gappakem kupili pivo a počurali jeden křak. Na stadion jsme se dostali bez kontroly lístků. První, sice zcela banální pochybení ?hlídací? služby, která vůbec nekontrolovala lístky, pouze sbírala lidem z kapes, batohů a rukou ?nevhodné? předměty. Po nalezení vhodných míst jsme se usadili a těšili na fotbal.

Zde se do popisování budoucího dění vložím několika zásadními poznámkami. Nepodporuji nijak jakékoli násilí, tím méně na stadionech. Neobhajuji ?fanoušky?, kteří přijedou dělat na fotbalové stadiony bordel. Neschvaluji jakékoli ničení majetku, ani veřejného, ani soukromého. Vlastně tak nějak vnitřně neschvaluji ničení vůbec ničeho.

Do přestávky všechno proběhlo celkem v pohodě, ?ochranka? nás na severní tribuně ?stáhla? pouze na polovinu tribuny, druhá polovina zůstala asi kvůli ?bezpečnosti? volná. Kromě toho, že zakuklení ?ochranáři? nemají být co zakuklení, bylo vše v pořádku, fanoušci fandili a my chodili pro piva a na WC, zcela volně a přátelsky.

Na začátku druhé půlky si šel koupit Ota dovnitř tribuny párky. Následně se strhla uvnitř nějaká mela. Byly slyšet dělobuchy. Neviděl jsem co se stalo uvnitř, ale můžu s klidem prohlásit, že někteří členové ochranky měli navlečeny ?rukavice? na bojové sporty, některým se najednou v rukách objevily zakázané teleskopické obušky, takzvané lamače kostí. Několik těchto ?ochránců? zaujalo ?bojové postavení? a řvali na silně excitované ?fanoušky? z událostí, které jsme neviděli, protože proběhly uvnitř: ?Tak poď kurva, tak poď!? Místo aby celou situaci zklidňovali, snaha o rozdmýchání konfliktu byla z chování některých ?ochránců? více než zjevná. Naštěstí se jim rozvířit nepokoje nepodařilo, situace na tribuně se po pár lehce vyhrocených minutách uklidnila.

Za chvíli přišel i Ota s párky z vnitřku tribuny. Říkal, že uvnitř se celkem nic vážného nedělo, dokud nezačaly střílet dělobuchy,... Mezitím se Zděnek rozhodl, že zajde na WC, dovnitř tribuny. Po chvíli se vrátil, že ho nepustili policajti. Mezitím jsme dostali gól... Po chvíli jsem cítil, že mám plný močový měchýř. Musel jsem tenhle stav akutně řešit.

Seběhl jsem několik metrů po příkré tribuně směrem ke vchodu. Vběhl jsem do tunelu, který vede do tribuny k WC. Do tunelu jsem vešel sám, ale za chvíli jsem se zarazil. Asi 3m široký tunel byl po zhruba čtyř metrech plný policistů, kteří stáli těsně vedle sebe. V první řadě ?ninjaželvy? s plexisklovými štíty, za nimi další řada ?želv? s obušky a za nimi ještě jedna řada ?obušáků?.

Přiblížil jsem se a slušně se ptám: ?Chlapi, chce se mi strašně chcát, pustíte mě na záchod?? ?A co ty seš za zmrdečka, zněla odpověď!?
Nevěřil jsem vlastním uším, říkám, ještě vklidu: ?Cože????
?Táhni si zase sednou hovado!? Žduch štítem, jeb do ramena obuškem,...
?Kurva co to děláte? Co do mě drbeš??
?Zmizni hajzle!? Plác gumakem po rameni, žduch štítem!
?Co je?!? Začal jsem už celkem hystericky.
?Co do mě jebete?!?
?Zmizni hjzle!? Plác do ramene.
?Kurva, řekni mi tvoje služební číslo!?
?Si ho přečti zmrdečku!? Plác, žduch plexištítem...

Takhle jsme si krásně povídali a oni mě léčili ozdravnými gumoléčebnými přátelskými plácanci po ramenou a žduchali štíty, až sem začal řvát, už docela fest hystericky - dokola: Zmrdi, zmrdi, zmrdííííí! Co o mě vy zmrdi víte? To nemám vy zmrdi se jít právo ani vychcat? Mám vám pochcat nohy vy zmrdi...

Doplňuji, že jsem naprostý pacifista a doposud jsem se prakticky všechny konflikty snažil řešit domluvou nebo útěkem, protože já se prostě nebiju! Ještě si ty svině na mě vytáhli kameru, samozřejmě mě začali natáčet až v době, kdy mě dohnali do stavu, kdy jsem byl bez sebe a hysterie naprosto cloumala zbytky mého majestátu, ze kterého už nezbylo prakticky nic... To, že mě začali ?plácat? obuchy a žduchat štíty zcela bezdůvodně tam natočit nestihli. Policejní ?kameraman? se mi pod kuklou zjevně vysmíval, což mi v uklidnění nepomáhalo...

Celý incident trval několik málo desítek sekund. Samozřejmě bylo jejich cílem mě nasrat, totálně vytočit a vyprovokovat k nějakému agresivnímu činu, při kterém by mě natočili na tu svoji kamerku aby se strhla bitka. Následně by mě mohli pořádně poléčit obuškama po zádech a vytlouct mi pár zubů. Proto přece dnes večer přišli. Naštěstí mě za ruku chytl nějaký chlap a řekl mi, že mám naprostou pravdu, ale ať jdu pryč, že to nemá cenu. Ještě jsem několikrát vkřikl ?Zmrdííí, zmrdííí, zmrdííí!? Nic lepšího mě nenapadlo a hlas mi přeskakoval, jako při dávné mutaci,...

Když jsem se vrátil nahoru za klukama, byl jsem k smíchu, vypoulené zaslzené oči, bílá barva v ksichtu a ječel jsem jenom kolem ?Zmrdííí, zmrdííí, zmdííí...!? No nakonec jsem se jakž takž uklidnil. Po skončení zápasu se nás ještě snažili policisté párkrát šikanovat před stadionem, Zděnka chtěli napadnout, když telefonoval, držel telefon u ucha a tím ty zkurvisinské policajty asi ohrožoval. Ale to by mohli sami kluci doplnit, Zděnek i Gappak (i když ten asi až za 3 týdny, bo mu nevim o co ide), aby těch ?ohlasů? bylo více.

Zkrátka zakoupením vstupenky na fotbal, zejména, když jedeš ?ven? a násobně zejména, když jedeš ?ven s Baníkem? okamžitě ztrácíš VEŠKERÁ LIDSKÁ PRÁVA. ?Ochranka? si do tebe může kdykoli ?bouchnout? a policie je na stadioně jen proto aby nějakou tu šarvátku vyprovokovala, když se mezitím náhodou žádná nevygeneruje sama. Někteří fanoušci jsou hovada. Není ovšem přípustné, aby ti samí lidé byli součástí policejního sboru, který má dohlížet na pořádek a ne rozněcovat bitky. V mém případě stačilo málo a měl jsem možná první škraloup na PČR. Jen kvuli tomu, že do mě začali žduchat a mlátit mě (jen málo a do ramene, ale na nasrání to stačí,...) Místo toho, aby mi řekli: ?Pane, tady je to uzavřené, probíhá zásah, jděte se vychcat jinam!?

PČR! Zmrdi!
deus
   *new*
18.03.2013 15:49:12    ( 65328 )
To potom mění situaci.
kadak
   *new*
18.03.2013 15:30:27    ( 65327 )
Tenhle argument se na mne snažila uplatnit i Marketička. V tomto konkrétním případě žádná "pokojská" neexistuje, o provoz hotelu se starají jeho věrolomní majitelé.

V opačném případě bych podobnou akci zvážil, ovšem netvrdím, že bych ji stejně neuskutečnil. I ta pokojská uklidí jen to, kam se dostane.

Například do zásuvky a do vypínače se ani pokojská nedostane.

A přestanňte mne podezírat z nějakého amorálního chování. To je furt, každému co mu patří a když někoho konečně stihne spravedlivý trest, tak se budem těm sviním ještě omlouvat?! Šak tu smradlavou výplatu nedostali za "špatné snídaně", nebo "nevyluxovaný" pokoj. Ten hjzl nás po šichtě vyhodil na mráz...
deus
   *new*
18.03.2013 15:19:07    ( 65325 )
5. Ponejvíce pak pro pokojskou, která za to vlastně může ze všech nejvíc;-)
kadak
   *new*
18.03.2013 14:56:51    ( 65322 )
mjk:

Odpověď na tvou otázku zní: Ne, recenze nebo nedoporučení není lepší a hlavně není účinnější.


1. Nevěřím v biblické: On - kamenem, já - chlebem. Kamenem lepší trefíš a z větší dálky. Taky to šutrem víc bolí.

2. Recenze na některá ubytovací zařízení vlastn2 není kam napsat. Když už je kam, skoro nikdo si ji nepřečte.

3. Nedoporučit v naprosté většině není komu. Protože neznám nikoho, kdo "tam" jede.

4. A navíc, takové "sýro-řízkování" je opravdu zábava...
KunA
   *new*
18.03.2013 13:56:26    ( 65321 )
mjk: Miro necim takym disponuje, ale je to myslim jakysi noname produkt co kupil cca 2 roky z5. Bere to vzdy na ski vylety, paradni vec. Kazdy si pak pousti s telefonu co chce a na to jake to je male hobo, to hraje pro take ucely feeest dobre. S technickym forem souhlasim
mjk
   *new*
18.03.2013 13:45:27    ( 65320 )
mjk
   *new*
18.03.2013 13:41:17    ( 65319 )
mjk
   *new*
18.03.2013 13:16:31    ( 65316 )
napadlo mne, vím, že je tu fór dost, ale nemohlo by být i technické fórum? třeba by to časem chciplo, ale když se bavíme o sluchátkách apod.?
první příspěvek by mohl být jak si pouštět hudbu doma bez nutnosti kábliku k telefonu potažmo notebooku? existuje něco jako tohle http://www.alza.cz/reproduktory-s-podporou-bluetooth/18853702.htm , ale bez repráku v malé krabičce se cinchama do zesáku?
mjk
   *new*
18.03.2013 13:13:02    ( 65315 )
2kad: a neni lepši napsat recenzi nebo příště nedoporučit, než se vyčerpávat činností kolem zasmrazení?
KunA
   *new*
18.03.2013 11:03:35    ( 65306 )
Nekerym hlaskam v horni liste se nestacim nekdy divit:

'Pavlo, dej mi pusu!'
'Nedám, jsem štastne vdaná a správne bych ti ho nemela ani kourit!'

:)))))))))))))))))))))))))))))))))
racek
   *new*
18.03.2013 10:11:33    ( 65301 )
Kaďáku, už 3 dny se nemůžu dočkat.
kadak
   *new*
16.03.2013 19:34:11    ( 65292 )
Včera jsme byli na fotbale v Olomouci. Můžete se těšit na recenzi průběhu akce. Píšu to sem, abych se zavázal k tomu, že k tomu něco napíšu,...
Maly Kodiak
   *new*
16.03.2013 19:09:20    ( 65291 )
2All Kyselina maselna je zarucena vec a taky jeste dimethyl sulfid. To smrdi jako staré zelo.
mrak
   *new*
15.03.2013 23:31:13    ( 65287 )
jo! tohle jsem mel na mysli.
sur2mrak&kad
   *new*
15.03.2013 17:49:20    ( 65286 )
mrak
   *new*
15.03.2013 17:02:14    ( 65285 )
2kad: Ono to neni tak jednoduche, pri instalaci je treba dbat na to aby material nevschnul drive bez se jeho kvality plne stihnou projevit. Ale verim ze v te koupelne se tomu mohlo docela i darit.

Nic mene existuji i jine mnohem ucinejsi latky, ktere by stacilo jen tu a tam kapnout/nalit.
zdnck
   *new*
15.03.2013 16:57:48    ( 65284 )
co když tam budete muset bydlet priste?
kadak
   *new*
15.03.2013 12:42:05    ( 65270 )
tvargle a řízky

U nás ve firmě se traduje jedno heslo. Se zákazníkem nikdy spor nevyhraješ. Je to pravda. Někteří ?hoteliéři? a majitelé pensionů a ubytoven si to ovšem neuvědomují. Pokud nás někde naštvou, už tam nepřijedeme a provozovatel ubytovacího zařízení se potom může jen divit.

Pokud naši partu na nějakém hotelu, nebo ubytovně někdo vyloženě nasere, dějí se potom divy! Před lety nás v jednom nejmenovaném hotelu po příjezdu z fabriky v podvečer a zimě provozní na hodinu vystěhoval. Narychlo se k němu objednali umělci z Prahy na tenisový turnaj v hale za hotelem, tak nás, dělníky z Ostravy, přes písemně potvrzenou objednávku vyhodil...

Ve městě byla jen jedna další ubytovací možnost. Ubytovna Venezia. Než jsme se stáhli na zablešenou ubytovnu se společnými věčně posranými hajzly a mušlemi plnými hnijící moči (ti kokoti co tam bydleli nebyli schopní po sobě ani spláchnout...), stihli jsme rozjet takzvanou Totální pomstu!

Totální pomsta ?hotelierovi? se řeší následovně:

V případě, že si z Prajzke, nachystáš si doma manželkou pečlivě připravené vepřové řízky v trojobalu. V případě, že jsi od jinud a vrozená šetrnost tě nenutí celou služebku absolvovat na řízkách a chlebu s hořčicí, zaběhneš do sámošky koupit tvargle, případně jiný sýr, který vyvolává silné čichové vjemy. Okamžitě po návratu začneš s distribucí řízků i sýra po pokoji. Samozřejmě je velice důležité, aby umístění jak kousků masa, tak sýra nebylo na první pohled patrné. Takže je nutno instalovat kousky tvarglí a masa velmi pečlivě na garnýže, kusy řízku nacpat do trubky od záclony, sýr nalepit na plastovou střížku od sprchového koutu, do nádobky na splachování strčit celý řízek. Dílo je nanejvýš nutno završit instalací prodyšného balíčku ze spodu postele a pod špatně přístupný nábytek. Balíček je narychlo vyroben z hotelových ručníků a je samozřejmě vycpaný směsí tvarůžek a masa. Instalován je pomocí klasické izolepy. Kusy tvarglí lze dokonce umístit pod plastový kryt vypínače nebo do elektrické zásuvky. Taktéž lze tvarglema i masem vyfutrovat přes díru pro západku zámku všechna futra. Neškodí vsunout několik kousků pod kryt pokojového osvětlení a tak dále,...

Následně opustíte pokoj a celý hotel, s provozním se s úsměvem a v klidu rozloučíte. Je Vám jasné, že zatímco tvargle smradí na pokoji prakticky okamžitě, maso se přidá později a bude pomalu najíždět, až do těžko snesitelných poloh. Zkrátka v tomto ohledu hraje čas s Vámi...

Proč jsem si na tenhle typ zákeřné msty vzpomněl? Zrovna dneska jsem od kamaráda, který je někde v Čechách dostal SMS, že doteď bydleli na jednom parádním pensionku. Bohužel, majitel si opakovaně řekl o distribuci řízku po celém pokoji a nyní čeká, až se druhý spolubydlící vrátí ze samoobsluhy s romadurem...
Willy
   *new*
15.03.2013 10:01:39    ( 65254 )
Kuna, ono se stema pochodnema chodilo o dost driv nez si je vzala elektroudrzba. Navic takova elektroudrzba je vazne potrebuje, vem si ze mas jit do sklepa nahodit vypadly jistic.
kadak
   *new*
15.03.2013 09:59:58    ( 65253 )
KunA:

To je nějaký kuklux?
KunA
   *new*
15.03.2013 09:57:40    ( 65251 )
Na cem se da v dnesni dobe zarobit, mi fakt hlava nebere:

http://zima.vratna.sk/sk/pochodne

Zajimalo by me odkud ta inspirace, bo s takyma pochodnama se uz kdysi chodilo na prelomu 30 a 40 let minuleho stoleti a ti panove meli take dva blesky na limcach, jakasi elektoudrzba nebo co.
September 2024
PoUtStCtPaSoNe
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506